Tel:
WEEM Abrasives
WEEM Abrasives

To make top-quality coated abrasive to satisfy your needs!

Ana sayfa ÜrünlerZımpara bezi rulo

Silisyum Karbür Kaplamalı Aşındırıcılar Bez Ruloları P12 ~ P20 Grit 1400mm / 54 '' Genişlik

Silisyum Karbür Kaplamalı Aşındırıcılar Bez Ruloları P12 ~ P20 Grit 1400mm / 54 '' Genişlik

  • Silisyum Karbür Kaplamalı Aşındırıcılar Bez Ruloları P12 ~ P20 Grit 1400mm / 54 '' Genişlik
Silisyum Karbür Kaplamalı Aşındırıcılar Bez Ruloları P12 ~ P20 Grit 1400mm / 54 '' Genişlik
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WEEM
Model numarası: 1126
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000M / GRIT
Ambalaj bilgileri: RULO VE İHRACAT PALETİNDE KAĞIT PAKETİ
Teslim süresi: 45 çalışma günleri
Ödeme koşulları: T/T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
destek: Y-ağırlık polyester Bez Destek Taneler: Silisyum karbür
bağ: Reçine üzeri reçine Kumtaşı: P12 ~ P20 (Özelleştirme) P36 ~ P240
Kaplanmış: Kaplamalı Kapat Tedaviler: antistatik
Jumbo Genişliği: 1400mm / 53”
Vurgulamak:

aşındırıcı bez rulo

,

bez zımpara ruloları

Y-wt polyester-silikon karbür zımpara Jumbo Rulo

 

Hızlı Detay:

WEEM 1126 SIC Y-CLOTH ABRASIVE is designed for use in woodworking, stone, glass, etc. It builds with tear-resistant and stiffness Y-weight waterproof polyester backing bond with silicon carbide grains while maintaining good performance and price. WEEM 1126 SIC Y-CLOTH ABRASIVE, ahşap işleme, taş, cam vb. 1126 is an ideal material for common use. 1126, ortak kullanım için ideal bir malzemedir.

Silisyum Karbür Kaplamalı Aşındırıcılar Bez Ruloları P12 ~ P20 Grit 1400mm / 54 '' Genişlik 0

Açıklama:

With more than two-decade experience in panel sanding, we know very well of the requirement. Panel zımparalamada iki on yıldan fazla tecrübeyle, ihtiyacın çok iyi biliyoruz. We have kept all aspects in mind and develop a good balance between performance and value product for this field - WEEM 1126 SIC Y-CLOTH ABRASIVE. WEEM 1126 SIC Y-CLOTH ABRASIVE - Bu konudaki tüm yönleri göz önünde bulundurarak performans ve değer ürünü arasında iyi bir denge geliştirdik. It is built with fast cut silicon carbide gain, resin over resin, close coated on durable, and stiffness Y-wt waterproof polyester backing. Hızlı kesilmiş silikon karbür kazancı, reçine üzerine reçine, dayanıklı kaplamalı ve sertlik Y-wt su geçirmez polyester sırt ile üretilmiştir. It offers good performance on MDFs, particleboards, plywood, man-made board, etc, while remaining at a good value to the user. MDF'ler, yonga levhalar, kontrplak, insan yapımı tahtalar vb.İçin iyi bir performans sunarken, kullanıcı için iyi bir değerde kalmaktadır.

Silicon carbide is a very hard and crystal structure that produces a fine straight-edged grind line. Silikon karbür, ince düz kenarlı bir öğütme hattı üreten çok sert ve kristal bir yapıdır. It is superior for its ability to penetrate with light cutting pressures. Hafif kesme basınçlarına nüfuz etme kabiliyetinden üstündür. SiC is primarily used for grinding nonferrous materials such as brass, copper, bronze, and wood, glass, rubber, and plastics. SiC temel olarak pirinç, bakır, bronz ve ahşap, cam, kauçuk ve plastik gibi demir dışı malzemelerin taşlanması için kullanılır. It is also used to finish polyurethanes, primers, lacquers, and sealers. Poliüretanları, astarları, vernikleri ve sızdırmazlık maddelerini bitirmek için de kullanılır.

 

A closed coat product has a higher number of abrasives cutting points per square inch and results in a higher stock removal rate and a long time before the abrasive wears out. Kapalı bir kat ürünü, inç kare başına daha fazla sayıda aşındırıcı kesme noktasına sahiptir ve daha yüksek bir talaş kaldırma oranı ve aşındırıcının aşınmasından çok uzun bir süre önce sonuçlanır. Normally results in a better finish. Normalde daha iyi bir sonuç verir.

Silisyum Karbür Kaplamalı Aşındırıcılar Bez Ruloları P12 ~ P20 Grit 1400mm / 54 '' Genişlik 1

 

Uygulamalar:

 

Ahşap / MDF / HDF / OSD / Kısmi kurulu / Yonga levha / Cam / metal

 

Özellikler:

Yedekleme: Y ağırlıklı polyester Silisyum Karbür Kaplamalı Aşındırıcılar Bez Ruloları P12 ~ P20 Grit 1400mm / 54 '' Genişlik 2
Tedaviler: antistatik
Kaplanmış: Kapalı kaplamalı
Bond: Reçine üzeri reçine
Tane: Silisyum Karbür
Kumtaşı: P12 ~ P20 (özel sipariş) P36 ~ P240
Jumbo Genişliği: 1400mm / 54”

Rekabet avantajı:

Silikon karbür aşındırıcı ile kaplanmış yırtılmaya dayanıklı ve sertlik polyester ahşap işçiliğinde etkili öğütme, MDF / HDF, OSB tahta zımparalama, zemin zımparalama ve cam zımparalama vb.

Etiket:

Kumaş aşındırıcı, silikon karbür, Sic, zımpara bezi jumbo rulo

İletişim bilgileri
WEEM Abrasives

İlgili kişi: Liang Hongliang

Tel: 008613826150250

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
WEEM Abrasives
No.12, Fuyuan Sanayi Bölgesi, Yinbin Yolu, Ruyuan Kasabası, Shaoguang Şehri, Guangdong, Çin
Tel:86-750-85363399
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Zımpara bezi rulo Tedarikçi. © 2013 - 2021 weem-abrasives.com. All Rights Reserved.