Tel:
Çin Geniş zımpara kayışları Üretici
WEEM Abrasives
Profesyonel Kaplamalı Aşındırıcılar üreticisi

Ana sayfa

WEEM Abrasives

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

WEEM Abrasives

WEEM Aşındırıcılar, yüksek kaliteli kaplamalı aşındırıcıların profesyonel üreticisidir. WEEM Aşındırıcılar ilk olarak Guangzhou'da kuruldu, on yılların gelişmesi ve büyümesiyle birlikte, bir jumbo fabrikası ve Guangdong'da bir dönüşüm merkezine sahibiz; ayrıca Kanada'da, Yeni Zelanda, Avustralya ve Amerika'da ofisler ve depolar da şubeler kurduk.

Birinci sınıf malzeme seçimimiz, lider üretim ekipmanımız ve gelişmiş üretim teknolojilerimiz, en iyi kalitede zımparalama ürünleri üretmemizi sağlar.

ekipmanlar:

Önde gelen kat aşındırıcı üretim hattı ve GT Engineering teknolojisi, Jumbo'nun en iyi kalitesini garanti eder.

Kumaş ürünlerimizin stabilitesini artırmak için kumaş terbiye hattı ve teknolojisi de kullanılıyor.

Aşındırıcılar

Aşındırıcı ürünlerimiz jumbo rulolar, kayışlar, rulolar, diskler, levhalar şeklinde mevcuttur ve hatta aşındırıcıları özelleştirebilir.

Kaplamalı aşındırıcılar sektöründe yılların başarılı tecrübesiyle, panel / karton yüzey zımparalama, ahşap işleme, metal, otomatik zımparalama ürünleri için rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli aşındırıcılar sunmaktan gurur duyuyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : WEEM

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : >50 Million

Yıl kurulan : 1994

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

Yüksek kaliteli kaplamalı aşındırıcıların kendi kendine öğrenen üreticisi biziz. Önce pazar, müşteri odaklı Ar-Ge, ürünümüzü geliştirmeye ve büyümek yoluna öncülük etti. Adım adım büyüyoruz, bir tüccar olarak başladık, sonra dönüştürücüye geçtikten sonra nihayet üretici olduk.

İlk başta, Alman'dan Çin'e yüksek kaliteli aşındırıcılar ithal ettik ve bir pazar başlattıktan sonra dönüştürücüye geçtik. Zımpara kayışını dönüştürmek için bizi eğitmek için Almanya'dan bir uzman davet ettik ve yüksek kaliteli geniş zımpara kayışını ve bölümlenmiş kayışı dönüştürebilen Çin'de ilk kişi olduk.

İçimdeki tecrübemizin zenginleşmesi ve kaplamalı aşındırıcıların bilgi birikiminin derinleştiği için, Çin'in önde gelen kaplamalı aşındırıcı üreticisiyle bir araya geldik. OEM kendi markamız - WEEM. Yıllar süren saha çalışmasına kendini adadık, müşterinin ihtiyacındaki aşındırıcıyı daha iyi anladık. Nihai ürünü geliştirmek ve ayarlamak için müşterilerimizle çok yakın çalışıyoruz. Bunu yaparak bu alanda çok iyi bir iş çıkardık ve yapmaya devam ediyoruz.

Tamamen fikrimizi takip etmek için, Guangdong, Ruyuan kasabasında bulunan kendi jumbo fabrikamızı kurduk. En başından beri, GT Engineering'den (eski IMT, İtalya) üretim hattını tanıtarak yüksek standart olarak ayarladık.

Birinci sınıf malzeme seçimimiz, lider üretim ekipmanımız ve gelişmiş üretim teknolojilerimiz, en iyi kalitede zımparalama ürünleri üretmemizi sağlar.

Firma Servisi

Kaplamalı aşındırıcılar üretiyoruz: jumbo rulolar, kayışlar, rulolar, diskler, tabakalar ve hatta zımparalama, taşlama, karıştırma, terbiye ve cilalama uygulamalarında kullanılmak üzere özel ihtiyaçlar için aşındırıcıları kişiselleştiriyoruz. Çeşitli minerallerin, reçine sistemlerinin ve arkalıkların kombinasyonu çoğu yüzeyde kullanım gereksinimlerini karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine neden olur. Olarak mevcut: Alüminyum oksit, Seramik, Silisyum karbür, Zirkonya, vb.

Ayrıca, müşterinin zımparalama problemi ile ilgilenmesi veya yüzey kalitesi elde etmesi için zımparalama konusunda zengin deneyime sahip saha danışmanı olarak da hizmet vermekteyiz.

Şirket takım

Müşterilerimize hizmet etmek için yetenekli ve özverili AR-GE ekibimiz, genç ve enerjik üretim ekibimiz, aktif ve deneyimli satış ekibimiz var.

Hedefimiz: Müşterilerimize dünya çapında yüksek kaliteli ürünler ve üstün hizmetler sunmak.

WEEM Abrasives
Fuyuan Avenu Güney, Yinbin Yolu, Ruyuan şehri, Shaoguang Şehri, Guangdong, Çin
Tel:86-750-85363399
Privacy Policy Çin iyi kalite Wide Sanding Belts Tedarikçi. Copyright © 2013 - 2019 weem-abrasives.com. All Rights Reserved.