Mesaj gönder
Tel:
WEEM Abrasives
WEEM Abrasives

DÜNYAYI PARLAYAN KUM GÜZEL BİR HAYAT YAŞAYIN

Ana sayfa

WEEM Abrasives

Bize hakkında birkaç kelime
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
WEEM Abrasives
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
Çin WEEM Abrasives şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

WEEM Abrasives

WEEM Abrasives, yüksek kaliteli kaplamalı aşındırıcıların profesyonel bir üreticisidir.WEEM Aşındırıcılar ilk olarak Guangzhou'da kuruldu, onlarca yıllık gelişme ve işin büyümesiyle birlikte tüccardan Jumbo rulo üreticisine geçiyoruz.

Misyon:DÜNYAYI PARLAYAN KUM GÜZEL BİR HAYAT YAŞAYIN

Vison: 127 YILI AŞKIN BİR ŞEKİLDE SÜREN İYİ VE GÜVENLİ BİR İŞLETME OLUN.

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 0

Dikkatli birinci sınıf malzeme seçimimiz, önde gelen üretim ekipmanlarımız ve gelişmiş üretim teknolojilerimiz, en yüksek kalitede zımparalama ürünleri üretmemizi sağlar.

 

Teçhizat:

GT Engineering'in önde gelen kaplama aşındırıcı üretim hattı ve teknolojisi, Jumbo'nun kalitesini garanti eder.

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 1

Kumaş ürünlerimizin stabilitesini artırmak için kumaş terbiye hattı ve teknolojisi de kullanılmaktadır.

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 2

 

aşındırıcılar

Aşındırıcı ürünlerimiz jumbo rulolar, kayışlar, rulolar, diskler, levhalar ve hatta özel aşındırıcılar şeklinde mevcuttur.

 

Kaplamalı aşındırıcılar endüstrisinde yılların başarılı deneyimiyle, panel/levha yüzey zımparalama, ağaç işleme, metal, otomatik zımparalama ürünleri için yüksek kaliteli aşındırıcıları rekabetçi fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : WEEM

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : >50 Million

Yıl kurulan : 1994

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

We are a self-learning manufacturer of high-quality coated abrasives. Biz yüksek kaliteli kaplamalı aşındırıcılar kendi kendine öğrenme üreticisi. Market first, client need-oriented R&D leading us to develop our product, and growth path. Pazar ilk, müşteri ihtiyaç odaklı Ar-Ge bizim ürün ve büyüme yolu geliştirmek için bize lider. Step by step, we are growing, started as a trader then upgrade to convertor, finally become a manufacturer. Adım adım, büyüyoruz, bir tüccar olarak başladık, sonra dönüştürücüye yükseldik, sonunda bir üretici haline geldik.

 

At first, we imported high-quality abrasives from German to China, and started a market, then move to the convertor. İlk başta, Alman'dan Çin'e yüksek kaliteli aşındırıcılar ithal ettik ve bir pazar başlattık, sonra dönüştürücüye geçtik. We invited specialists from Germany to train us to convert the sanding belt and be the first in China to be able to convert high-quality wide sanding belts and segmented belts. Almanya'dan uzmanları, zımpara kayışını dönüştürmek için eğitmeye ve Çin'de yüksek kaliteli geniş zımpara kayışlarını ve segmentli kayışları dönüştürebilen ilk kişi olmaya davet ettik.

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 0

Eski dönüştürme fabrika

 

With our infield experience getting richer, and our knowledge of coated abrasives getting deeper, we jointed force with leading coated abrasive manufacturers in China. Saha deneyimimiz zenginleşiyor ve kaplamalı aşındırıcılar konusundaki bilgilerimiz derinleşiyor, Çin'in önde gelen kaplamalı aşındırıcı üreticileri ile güç birliği sağladık. OEM our own brand - WEEM. OEM kendi markamız - WEEM. Years' dedication in the field working, we getting a better understanding of the abrasive in the client's need. Sahada yılların özveri, müşterinin ihtiyacındaki aşındırıcıyı daha iyi anlıyoruz. We have worked very closely with clients to develop and tune the final product. Nihai ürünü geliştirmek ve ayarlamak için müşterilerle çok yakın bir şekilde çalıştık. By doing so we have done and continue doing a very good job in this field. Böylece bu alanda çok iyi bir iş çıkardık ve yapmaya devam ediyoruz.

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 1

To fully pursue our idea, we have set up our own jumbo factory located in Ruyuan Town, Guangdong. Fikrimizi tamamen takip etmek için, Ruyuan Town, Guangdong'da bulunan kendi jumbo fabrikamızı kurduk. Right from the beginning, we set it to be a high standard, by introducing heavy-coated abrasive production line En başından beri, ağır kaplamalı aşındırıcı üretim hattını tanıtarak yüksek bir standart olarak belirledik

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 2

Dikkatli seçkin malzeme, önde gelen üretim ekipmanı ve gelişmiş üretim teknolojilerimiz, en yüksek kalitede zımparalama ürünleri üretmemizi sağlar.

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 3Çin WEEM Abrasives şirket Profili 4

Firma Servisi

Kaplanmış aşındırıcılar üretiyoruz: jumbo rulolar, kayışlar, rulolar, diskler, levhalar ve hatta zımparalama, taşlama, karıştırma, apre ve parlatma uygulamalarında özel ihtiyaçlar için aşındırıcıları özelleştiriyoruz.

 

But using the combination of several minerals, resin systems, and backings results in a wide variety of products to meet requirements for use on most surfaces. Ancak birkaç mineral, reçine sistemi ve arkalık kombinasyonunun kullanılması, çoğu yüzeyde kullanım gereksinimlerini karşılamak için çok çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasına neden olur. Available as: Aluminum oxide, Ceramic, Silicon carbide, Zirconia, etc. Mevcut olarak: Alüminyum oksit, Seramik, Silikon karbür, Zirkonya, vb.

 

Ayrıca, bir müşterinin zımparalama veya yüzey kalitesi alma sorunu ile başa çıkmasına yardımcı olmak için zımparalama konusunda zengin deneyime sahip saha içi danışmanı da sağlıyoruz.

 

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 0

Şirket takım

Biz yetenekli ve özel bir Ar-Ge ekibi, genç ve enerjik bir üretim ekibi, müşterilerimize hizmet için aktif ve deneyimli bir satış ekibimiz var.

Hedefimiz: dünya çapındaki müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve üstün hizmetler sunmak.

 

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 0

Our sales team led by Mr. Raymond Dong, who is the founder and decades of experience in coated abrasives. Satış ekibimiz, kaplamalı aşındırıcıların kurucusu ve onlarca yıllık tecrübesi olan Raymond Dong liderliğindedir. Our key sales personnel is all into abrasive for over a decade. Kilit satış personelimiz on yılı aşkın bir süredir aşındırıcıdır.

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 1

Yönetimimiz genç ve enerjik, motivasyon getiriyor ve daha iyi olmaya yöneliyor.

 

Çin WEEM Abrasives şirket Profili 2

WEEM Abrasives
11 Townson Rd, Markham, Ontario, L6C 1T2 Kanada
Tel:86-750-85363399
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Zımpara bezi rulo Tedarikçi. © 2013 - 2024 weem-abrasives.com. All Rights Reserved.