Tel:
WEEM Abrasives
WEEM Abrasives

To make top-quality coated abrasive to satisfy your needs!

Ana sayfa ÜrünlerZımpara bezi rulo

SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR

SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR

  • SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR
  • SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR
  • SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR
SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WEEM
Model numarası: 1129
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000M / GRIT
Ambalaj bilgileri: RULO VE İHRACAT PALETİNDE KAĞIT PAKETİ
Teslim süresi: 45 çalışma günleri
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 20000M / GÜN
İletişim
Detaylı ürün tanımı
destek: PREMIUM YY-WEIGHT POLYESTER Taneler: PREMIUM SİLİKON KARBÜR
Yapıştırma: Reçine üzeri reçine Kum Aralığı: P60 ~ P180
Kaplanmış: Kaplamalı Kapat Tedaviler: antistatik
Jumbo Genişliği: 1600mm / 62"
Vurgulamak:

aşındırıcı bez rulo

,

bez zımpara ruloları

YY-wt polyester kumaş, silikon karbür tahıl, kaplamalı aşındırıcılar Jumbo Ahşap panelleri zımparalamak için rulolar, mermer, vb.

 

Hızlı Detay:

WEEM 1129 SIC YY-BEZİ AŞINDIRICI is the top of the line product for particleboard, MDF HDF, plywood, man-made panel sanding industry. sunta, MDF HDF, kontrplak, insan yapımı panel zımparalama endüstrisi için en üst seviyededir. It is specially designed to be used to make segmented belts, with the best raw materials and advanced technology, and we proudly provide it as the first-class quality to the world. En iyi hammadde ve ileri teknoloji ile segmentli kayışlar yapmak için özel olarak tasarlanmıştır ve gururla dünyaya birinci sınıf kalite olarak sunuyoruz.

SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR 0

Açıklama:

To fully pursue top quality product goals, to make top world-class products, we have devoted all our resources to this product development. En kaliteli ürün hedeflerini tam olarak takip etmek, birinci sınıf ürünler yapmak için tüm kaynaklarımızı bu ürün geliştirmeye adadık. Two-decade industrial experience, with the scientific study of segmented belt sanding behaviors, and other world-class top products, put all this into researches. İki on yıllık endüstriyel deneyim, bölümlere ayrılmış bant zımparalama davranışları ve diğer birinci sınıf üst ürünlerin bilimsel çalışmasıyla tüm bunları araştırmalara koydu. We find the best abrasive backing fabrics globally, and using premium silicon carbide grains, in-depth cooperation with the resin supplier to develop a suitable resin system for it. Dünya çapında en iyi aşındırıcı destek kumaşlarını buluyoruz ve premium silikon karbür taneleri kullanarak, uygun bir reçine sistemi geliştirmek için reçine tedarikçisi ile derinlemesine işbirliği yapıyoruz. All to make sure our WEEM 1129 SIC YY-CLOTH ABRASIVE to reach the highest standard, be the best product in China for the man-made panel sanding industry. Tüm emin olmak için bizim WEEM 1129 SIC YY-BEZ ABRASIVE en yüksek standarda ulaşmak için, insan yapımı panel zımpara endüstrisi için Çin'de en iyi ürün olmak. To produce top-quality coated abrasive to satisfy your needs İhtiyaçlarınızı karşılayacak en kaliteli kaplamalı aşındırıcı üretmek

SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR 1

By understanding the segmented belt backing requires, which have to sustain cross-direction strength for exceptional dimensional stability requests. İstisnai boyutsal kararlılık talepleri için çapraz yön mukavemetini korumak zorunda olan bölümlere ayrılmış kayış sırtını gerektirir. We cooperated with fabric mill all over the world to get the right YY weight polyester with antistatic treatment for the backing. Biz destek için antistatik tedavi ile doğru YY ağırlık polyester almak için tüm dünyada kumaş fabrikası ile işbirliği yaptık. The backing provided both stiffness strength and tensile strength that treated for oversized dimensional width stability. Destek, büyük boyutlu boyutsal genişlik kararlılığı için muamele edilen hem sertlik mukavemeti hem de gerilme mukavemeti sağlamıştır. All make it an ideal backing for the segmented belt (sectional belt) requirement. Hepsi segmentli kayış (kesitsel kayış) gereksinimi için ideal bir destek yapar.

SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR 2

Silicon carbide is a robust and crystal structure that produces a sharp cutting effect. Silikon karbür, keskin bir kesme etkisi üreten sağlam ve kristal bir yapıdır. It is superior for its ability to penetrate with light cutting pressures. Hafif kesme basınçlarına nüfuz etme kabiliyetinden üstündür. Premium silicon carbide grains with a better selection of the grains, it is excellent with man-made board woodworking, brass, copper, bronze, and glass, rubber, and plastics. Daha iyi tahıl seçimine sahip premium silikon karbür taneleri, insan yapımı tahta ahşap işleri, pirinç, bakır, bronz ve cam, kauçuk ve plastiklerle mükemmeldir. It is also used to finish polyurethanes, primers, lacquers, and sealers. Poliüretanları, astarları, vernikleri ve sızdırmazlık maddelerini bitirmek için de kullanılır.

 

Evenly closed coat abrasive provides a higher number of abrasives cutting points per square inch and results in a higher stock removal rate and longer time before the abrasive wears out. Düzgün kapalı kat aşındırıcı, inç kare başına daha fazla sayıda aşındırıcı kesme noktası sağlar ve aşındırıcının aşınmasından önce daha yüksek talaş kaldırma oranı ve daha uzun süre ile sonuçlanır. Usually results in a better finish. Genellikle daha iyi bir sonuç verir.

 

 

SİLİKON KARBÜR TAHILLAR / MDF PB SANDALYE İÇİN POLİESTER ARKA PLAKLI SEGMENTED HAZIR 3

Uygulamalar:

 

Ahşap / MDF / HDF / OSD / Kısmi kurulu / Yonga levha / Cam / metal

 

Özellikler:

TABAN: PREMIUM YY-WEIGHT POLYESTER
TEDAVİLER: ANTİSTATİK
KAPLANMIŞ: KAPALI KAPLAMA
YAPIŞTIRMA: REÇİNE REÇİNE
TANELER: PREMIUM SİLİKON KARBÜR
GRIT ARALIĞI: P60 ~ P180
JUMBO GENİŞLİĞİ: 1600mm / 62”

 

 

Rekabet avantajı:

It is top of the line product for manmade board sanding needs. Sunta zımparalama zımparalama ihtiyaçları için en üst seviyededir. Special treatment of the abrasive backing provides durable and selected premium silicon carbide gains, all make it efficient grinding and very long lifetime, can be widely used onboard/panel sanding, glass sanding, etc. Specially designed to meet the segmented belt needs. Aşındırıcı desteğin özel muamelesi, dayanıklı ve seçilmiş premium silikon karbür kazanımları sağlar, hepsi verimli taşlama ve çok uzun ömür sağlar, teknede / panel zımparalama, cam zımparalama, vb. Great outperformance, good value compared with famous producers, like SIA, Sunmight, etc. This material is mainly converted into segmented belts for sanders, such as Steinemann, Imeas, Sofuma, etc. Büyük performans, SIA, Sunmight, vb.Gibi ünlü üreticilerle karşılaştırıldığında iyi bir değer. Bu malzeme esas olarak Steinemann, Imeas, Sofuma, vb.

 

Etiket:

Kaplamalı aşındırıcılar, Kumaş aşındırıcı, Silikon karbür, Sic, Zımpara bezi jumbo rulo

İletişim bilgileri
WEEM Abrasives

İlgili kişi: Liang Hongliang

Tel: 008613826150250

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
WEEM Abrasives
No.12, Fuyuan Sanayi Bölgesi, Yinbin Yolu, Ruyuan Kasabası, Shaoguang Şehri, Guangdong, Çin
Tel:86-750-85363399
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Zımpara bezi rulo Tedarikçi. © 2013 - 2021 weem-abrasives.com. All Rights Reserved.